Language:
26. Duben 2019 / Svátek má Oto, zítra Jaroslav
Velikonoce
0,00 Kč

staré - Obchodní podmínky pro nákup v našem e-shopu

Předmět koupě přechází do vlastnictví kupujícího v okamžiku zaplacení zboží.

Veškeré nabízené zboží si můžete objednat i telefonicky na tel. čísle: dekor extra s.r.o., nebo e-mailem: info@dekor-extra.cz

Prodávající není zodpovědný za škody na objednaném zboží způsobené smluvním přepravcem.

Veškeré objednané zboží je možno vrátit bez udání důvodu nejpozději do 14 pracovních dnů od převzetí zásilky. Zboží musí být vráceno kompletní a v původním stavu, včetně originálních obalů a dokladu o koupi, záručního listu, manuálů. Kupujícímu bude v tomto případě vrácena kupní cena zboží snížená o rozdíl mezi zákazníkovi účtovanými a skutečně vynaloženými náklady na přepravné a balné.

Vznikne-li na zboží dodaném internetovým obchodem dekor extra s.r.o. reklamovatelná vada, může kupující uplatnit reklamaci písemně nebo e-mailem na adrese:
dekor extra s.r.o. Import - Export
Vodní 228
664 62 Hrušovany u Brna

IČO: 63470993
DIČ: CZ63470993

Společnost je vedená u Krajského soudu v Brně jako spisová značka  C 19974 , den zápisu:  12. července 1995.

Oznámení o závadách musí obsahovat jméno a příjmení kupujícího, adresu, kontaktní telefon nebo e-mail (je-li k dispozici), název a popis objednaného zboží, podrobný popis závady a popis jakým způsobem závada vznikla. Musí být také přiložen doklad o zakoupeném zboží.

Reklamace bude vyřízena do 30 dnů.

Záruční doba na veškeré zboží je 24 měsíců.

Objednané zboží Vám bude doručeno zpravidla do 7 pracovních dnů.
 

Systém slev
Jako ocenění Vaší důvěry Vám budou příslušné slevy započítány v daňovém dokladu. Při každé následující objednávce Vám zohledníme historii nákupů našem e-shopu, tedy součet všech realizovaných nákupů konkrétní registrace bude přiřazen k dané slevové kategorii viz tabulka vpravo. Systém slevových kategorií
500 Kč   až   1499 Kč   -   3%
1500 Kč   až   2999 Kč   -   5%
3000 Kč   až   4999 Kč   -   7%
5000 Kč   až   7999 Kč   -   10%
8000 Kč   a  více              -   12%


Poznámka k poštovnému a balnému

Ve zpoplatněné položce pro doručení (Česká pošta) je obsažen paušální poplatek 25 Kč za nabalení zásilky a odvoz na nejbližší pobočku České pošty a dále je zde zahrnut příplatek 30 Kč za křehkou zásilku.
V případě, že objednávka bude obsahovat položky odolnější proti potencionálnímu poškození způsobeného přepravcem, bude Vám následně tato částka (30 Kč) odečtena na daňovém dokladu z položky Česká pošta.

Tímto si vyhrazujeme právo, u objednávek jejichž odeslání by vzhledem k nadměrné velikosti či hmotnosti znamenalo výrazné překročení běžně účtovaného poplatku doručovatelem, s Vámi o způsobu předání zásilky komunikovat před jejím odesláním.

Možné způsoby platby: hotově na kamenné prodejně, dobírkou, bankovním převodem, fakturou a složenkou.

Zboží je možné si osobně odebrat v naší kamenné prodejně.

Veškeré ceny uvedené na našem e-shopu jsou včetně 21% DPH.

Odesláním objednávky vyslovuje kupující souhlas s těmito obchodními podmínkami.